Aydınlatma 21. Yüzyıl dünyasında dekorasyonlara yön veren ve temelini oluşturan bir alandır. Özellikle de ofislerden, evlere kadar ışık kaynağını en verimli şekilde olduğu gibi aynı zamanda da en özel dekoratif tasarımlarda aydınlatma çözümleri oluşturulabilmesi mümkündür. Bu alanda hem ekonomik hem de etkileyici tasarımlarda avize modelleri sunan Tekzen öne çıkıyor. Tekzen avize modelleri ve fiyatları 2019 için dekorasyon çalışmalarına büyük bir ekonomiklik getiriyor. En özel tasarımlarda avize modelleri için (yeni sezon ürünleri de dahil) Tekzen’ de çok uygun fiyatlar ve kampanyalar yer alıyor.

Yeni sezon trendleri arasında yer alan Tekzen avize modelleri ve fiyatları 2019 ile artık her mekanda çok daha özel bir aydınlatma sağlanabiliyor. Yeni sezonun en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan;

Regolit tavan lambası- 12.90 TL,
Modelight deko tekli sarkıt krem- 59.90 TL,
Evon Ahşap Halat Yatay 3’lü Sarkıt-84.90 TL,
Modelsa Yaprak 3’lü Avize- 119.90 TL,
Vitale Chocolate Sarkıt Avize-818.90 TL,

Modelleri ile yaşam alanlarınıza, ofisinize veya işletmenize kaliteli bir aydınlatma çözümü sağlayabilirsiniz. Şık tasarımları ve yüksek kaliteleri ile son derece uzun ömürlü bir dayanıklılık sağlayan bu avize modelleri sayesinde her mekanda en üst kalitede bir aydınlatma sağlanabiliyor. Ayrıca bunlar ve benzeri niteliklerdeki avize modelleri ile dekorasyonlarınıza uyumlu avize kullanımını da gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir