Yaprakların sarardığı, ağaçların yapraklarını bırakmaya başladığı ve yağan yağmurlarla birlikte toprak kokusunun tüm kokuları bastırdığı sonbahar aylarında dekorasyonlarda da etkileri somut bir şekilde görülebiliyor. Romantizm etkisinin öne çıktığı ve duyguların kabardığı bir mevsim olan sonbaharda evinizin dekorasyonunda da önemli çalışmalar ile etkilerini değerlendirebilirsiniz. Gösterişli yapısı ile 10 kolay sonbahar masa dekorasyon fikirleri ile mekana değer katabilirsiniz.

Elmalı Masa Teması
Küçük yapraklar ve dallar ile masanızda yer vereceğiniz kırmızı elmalar sonbahar etkisini etkin bir şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Kuş Yuvası Teması
Ağırlıklı olarak tabak altına koyacak şekilde çalılardan pratik şekilde yapabileceğiniz kuş yuvalarıyla da sonbahar etkisini yansıtabilirsiniz.

Balkabağı Teması
Küçük balkabaklarını dekoratif olarak kullanarak da sonbahar etkisini yansıtabilmeniz mümkündür. Bu şekilde hoş ve özel bir sonbahar kokusunu da masanızda yakalayabilirsiniz.

Sarı ve Kırmızı Peçeteler/ Servislik
Ağırlıklı olarak sarı ve kırmızı renk tonları ile sonbaharda yaprakların aldığı renkleri masanıza taşıyabilirsiniz.

Kozalak Teması
Sonbahar denilince akla gelen en önemli detaylardan birisi olan kozalakların dekoratif kullanımı tek başına yapılabileceği gibi aynı zamanda da cam bir kavanoz içerisine doldurularak da masada kullanılabilir.

Sarı Yapraklar
Sonbaharda sararan yaprakları masanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz. İster canlı, ister yapma.

Kuşburnu Teması
Masa üzerinde askı olarak ya da masa ortasında kullanabilirsiniz.

Toprak Teması
Topraktan yapılan ya da bu görselliği yansıtacak dekoratif objeler kullanabilirsiniz.

Biberiye Teması
Masanın çeşitli yerlerine doğru dağıtarak, kullanabilirsiniz.

Nar Teması
Hem kış ve sonbaharın renklerini hem de kokusunu nar ile masanızda en etkili şekilde oluşturabilirsiniz.

Bu gibi gösterişli yapısı ile 10 kolay sonbahar masa dekorasyon fikirleri ile masanızda her zaman sonbaharın gücünü hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir