Salonunuzda ışığın etkin bir şekilde yayılması ve özellikle göz yorgunluğuna neden olmadan uygulanabilmesine yardımcı olan en etkili aydınlatma çözümlerinin başında abajurlar geliyor. Yatak odası dekorasyonunda çok sık tercih edilen abajurların birbirinden şık modelleri ile salonlarda da aydınlatma yoğunluğunu minimal seviyeye düşürürken, verimliliğini kaybetmemesi sağlanabilmektedir. Dekoratif salon abajur modelleri ve detayları ile 2019 yılında salon dekorasyonlarında en sık şekilde tercih edilen abajurlar ile güncel salon dekorasyon trendlerini, salonunuza rahatlıkla işleyebilirsiniz.

Günümüzde salon aydınlatma çözümleri açısından yoğun kullanımın ‘spot’ nitelikli ışıklandırma sistemleri ile sağlanması durumunda dekoratif salon abajur modelleri ve detayları arasında tercih edilebilecek en ideal abajur modeli ayaklı abajur modelleri olur. Son derece romantik ve otantik bir atmosfer yakalayabilmeye yardımcı olur. Çünkü bu tip spot sistemli ayaklı abajur modelleri ile ortam içerisinde son derece soft bir ışık kaynağı yaratılabilmektedir.

Salon dekorasyonundaki aydınlatmalarda tercih edilebilecek salon ayaklı abajur modelleri için LED teknolojilerine sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem abajur fonksiyonelliğini değerlendirebilirsiniz hem de dekorasyonunuzda kaliteli bir aydınlatmayı dekoratif görselliği yüksek kalitede sağlayabilirsiniz. Üstelik LED teknolojisi sayesinde hem göz sağlığı açısından uyumlu hem de çok düşük enerji tüketimli bir aydınlatma çözümünüzü salonunuzun her köşesine kadar ulaşmasını sağlayarak, salon dekorasyonunuz için son derece fonksiyonel bir çözüm oluşturabilirsiniz. LED teknolojilere sahip olan abajur modellerinde genelde modern kesimler kullanılıyor olsa da nadir olarak klasik tasarım seçenekleri de bulunuyor. Böylelikle her dekorasyon tarzına uyumlu olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir