Kış aylarının gelmesiyle birlikte evlere kapanmak durumunda kaldığınız bu dönemde mevsimin tüm güzelliklerini doyasıya yaşayabileceğiniz bir kış bahçesi hazırlayabilirsiniz. 4 adımda kış bahçenizi tasarlayın ve kış mevsiminin kendisine has doku ve güzelliklerini yaşam alanlarınızda en yüksek konfor standartlarında deneyim edin.

Soğuk ve yağışlı mevsim döneminde 4 adımda kış bahçenizi tasarlayın ve bu kışın kendisine has güzelliklerini kış bahçenizde yüksek konfor standartlarında ve son derece sıcak bir atmosferde deneyim edin. Bu şekilde konforlu ve kaliteli bir kış bahçesi tasarımını gerçekleştirebilmek için sırasıyla;

Kış bahçesinde kullanım hedeflerini belirleyin; Evinizdeki açık alanları katlanır ya da açılır cam sistemleri ile kapattıktan sonra mekanı hobi odası olarak mı yoksa dinlenme odası olarak mı gibi kullanacağınıza karar verin.
4 Adımda Kış Bahçenizi Tasarlayın

Kış bahçesinde düzenleme yapın; Kullanım hedefinizi belirlemenizin ardından mümkün olduğunda az miktarda mobilya kullanımı gerçekleştireceğiniz bir düzenleme yapın. Elinizdeki mevcut alan ölçülerini belirleyerek, bu ölçülerde size en fazla kullanım alanı sağlayacak boyutlarda ve yoğunlukta mobilya seçimlerinde bulunun.
4 Adımda Kış Bahçenizi Tasarlayın

İhtiyaç listesi oluşturun; Kış bahçesinde oturma grubundan, kullanım hedefinize odaklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak her detayın yer aldığı kapsamlı bir liste hazırlayın. Bu liste ve planınız doğrultusunda kış bahçeniz için alışveriş yapın ya da kendiniz tasarlayın.
4 Adımda Kış Bahçenizi Tasarlayın

Isıtmada kullanılacak yönteme göre hareket edin; Kış bahçenizde ısıtmayı sağlamak için şömine, elektrikli soba ya da diğer yakıt sistemlerinden hangisini kullanacağınıza karar verin ve önceden yerleşimini planlayın. Ayrıca mutlaka ısı yalıtımına önem verin.
4 Adımda Kış Bahçenizi Tasarlayın

Şeklindeki işlem adımları üzerinden kış bahçesini tasarlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir